дајте друг живот, овој се потроши

Ти мислиш си успеал да направиш да се заљуби во тебе, а таа цела мрежа сплела за да го помислиш тоа.

Луѓето се зависни битија. Но едно е да си зависен од слободата и љубовта, а друго од своите нагони.

Кој кур ретвита волку глупи твитови бе ебате

Спасете ги децата! За чист воздух!
Shpëtoni femijët! Për ajër të pastër! - Sign the Petition! https://t.co/H3dS8IKODy @VladaMK

по друго нешто тргнав (од нив) ама ова не се прескокнува :-))
The BossHoss - Jolene (Live) https://t.co/fW72MM9RJP

Кога се сака сѐ се може.
Освен кога не се може.
*тогаш не се може јбг

Всяко удоволствие се заплаща и най-евтино е с пари

Пушачи што е разликата помеѓу дим од цигара и смог? #Забрането пушење на отворено.

Вчитај повеќе...

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image