7

ФОТОГАЛЕРИЈА: Како да направите новогодишни украси и елкички од макарони

Со малку криеативност и неколку пакетчиња различни макарони може да дизајнирате сами уникатни новогодишни украси. Украсите направени од макарони се толку оригинални што нема никого...

admin
12

ФОТО: Овие чизми само што се појавија, а богатите скопјанки се луди по нив! Што мислите, колку чинат?

Дали ова се највпечатливите чизми кои некогаш сте ги виделе?! Таман кога помисливме дека модните куќи веќе не можат да не изненадат, тие не убедија...

admin

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image