ВИЦОТЕКА

Јавна куќа

Грк оди во јавна куќа во Амстердам и вели: – За мене едно пушење. Дамата му вели: – Господине, имате за 50 евра или за...

nikola
ШОУ БИЗНИС

Најнежниот момент – синот на Жељко Јоксимовиќ го зеде микрофонот и еве како се обрати на публиката

Жељко Јоксимовиќ одржа концерт, а освен што публиката ја одушеви со својот настап, на сцената се случи и еден преубав момент. Имено неговиот син Коста...

dimitar
РЕЦЕПТИ

ФОТОГАЛЕРИЈА: Како да направите новогодишни украси и елкички од макарони

Со малку криеативност и неколку пакетчиња различни макарони може да дизајнирате сами уникатни новогодишни украси. Украсите направени од макарони се толку оригинални што нема никого...

admin
ЉУБОВ И СЕКС

Секс кој мора да се проба

Постојат неколку видови секс во кои е грев да не се ужива. Не е важно колку сте задоволни со својот сексуален живот, прочитајте зошто мора...

dimitar
ДОМ И ДИЗАЈН

ВИДЕО: Како да направите прекрасни новогодишни украси

Започна периодот кога почнуваме да украсуваме за новогодишните и божиќните празници. Погледнете како да направите интересни новогодишни украси без да потрошите многу пари. Super x-mas...

dimitar
ВИЦОТЕКА

Битолски прекари

Распусто – оти е роден на 10 јуни Лагата! – оти има куси нозе Резило – пошол да си купва патики по влечки и по чорапи Свиокот –...

dimitar
ФИЛМ И ТВ

ВИДЕО: Реклама за пиво каква што досега не сте виделе

Рекламите знаат да бидат навистина досадни, посебно кога гледаме некој интересен филм или некоја емисија токму во најинтересниот момент почнуваат рекламите. Оваа реклама на Карлзберк...

nikola


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image