ВИЦОТЕКА

Жени

Французин, Англичанец и Трајче ги фалеле своите жени. Французинот: -Мојата жена е како пеперутка, толку е деликатна, толку нежна… Англичанецот: -А, мојата е како антилопа,...

dimitar
ВИЦОТЕКА

Пиење

На едно предавање на тема развод на бракови, предавачот вели: – Понекогаш жената го остава мажот само поради тоа што тој пиел. Прашање од аудиториумот:...

nikola
ЖИВОТ

И жените треба да пијат пиво – еве зошто

Умереното пиење алкохол позитивно влијае на здравјето. Некои нови студии покажаа дека пивото, а посебно темното, благотворно влијае на здравјето и убавината на жената. Ова...

admin
ЉУБОВ И СЕКС

Откачени секс рекорди

Дали знаете колку е најдолгиот измерен клиторис? Кој има најдолг оргазам и колку изнесува?  Или кој во животинскиот свет има најдолг пенис? Ова се некои...

dimitar


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image