ВИЦОТЕКА

Јавна куќа

Грк оди во јавна куќа во Амстердам и вели: – За мене едно пушење. Дамата му вели: – Господине, имате за 50 евра или за...

nikola
ВИЦОТЕКА

Роденден

Плавушата се буди утрото на својот роденден и му вели на значително постариот сопруг: – Чудно, сонував дека ми подаруваш бисерен ѓердан за мојот роденден....

dimitar


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image