ТЕХНОЛОГИЈА

Трик кој ќе ви помогне: Еве како да ја вратите батеријата од вашиот лап топ повторно во живот!

  Фрижидерот во кој чувате ладно пиво, исто така, може да ви помогне да ја оживеете вашата расипана батерија за лап топ… Ставете ја бтеријата...

dimitar
ВИЦОТЕКА

Роденден

Плавушата се буди утрото на својот роденден и му вели на значително постариот сопруг: – Чудно, сонував дека ми подаруваш бисерен ѓердан за мојот роденден....

dimitar
ЗАНИМЛИВОСТИ

ФОТО: Поважно е од што мислите: Начинот на кој го држите воланот кажува многу за вас

Пронајдете ја вашата несвесна позиција на држење на воланот и дознајте што навистина значи. Повеќето возачи, особено искусните, речиси секогаш возат несвесно и повеќе не...

nikola
ПАТУВАЊА

Живеат во куќи од дијаманти, а не знаеле ништо: Германско гратче изградено од 72.000 тони скапоцени камења

Баварското гратче Нердлинген прв пат се споменува во 9-от век. Се верувало дека е изградено во кратер од вулкан широк 26 километри. За изградба се...

admin


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image