ЉУБОВ И СЕКС

Не сте единствени. Постојат 7 одлични причини зошто сите жени глумат оргазам

Постојат неколку добри причини зошто жените глумат оргазам, ги издвојуваме најчестите: 1. Затоа што во сексот без обврски девојките речиси никогаш не свршуваат Истражувањата покажаа...

dimitar
МОДА И УБАВИНА

ФОТО: Кејт Мидлтон во Zara капут од 6.000 денари, кој инстантно се распродаде

Покрај многуте причини зошто жените ја обожаваат Кејт Мидлтон, една од главните дефинитивно е приземноста и едноставноста кога се работи за нејзините модни избори. Војвотката...

admin
ЗДРАВЈЕ

Топла лимонада за подобро здравје

Напитокот од топла вода со лимон има големи здравствени предности и е дел од ајурведската пракса веќе подолго време. Ајурведската медицина уште во 1977 година...

admin
ЗАНИМЛИВОСТИ

Со вода симнувал проклетство и црна магија: Падна видовитиот Милан Тарот кој измами стотици граѓани

Милан Ж. (39) од Мала Плана кај Смедеревска Паланка е уапсен под основано сомнение дека претставувајќи се како „бел врач“, на измама од граѓаните зел...

admin


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image