ФИЛМ И ТВ

Најдобрите филмови во 2017

Погледнетеја листата на најдобрите филмови во 2017. After the Storm Јапонскиот режисер Хироказу Корееда сними нов филм, кој во едниот дел е семејна драма, а...

dimitar
ТЕХНОЛОГИЈА

Трик кој ќе ви помогне: Еве како да ја вратите батеријата од вашиот лап топ повторно во живот!

  Фрижидерот во кој чувате ладно пиво, исто така, може да ви помогне да ја оживеете вашата расипана батерија за лап топ… Ставете ја бтеријата...

dimitar
МОДА И УБАВИНА

ФОТО: Овие чизми само што се појавија, а богатите скопјанки се луди по нив! Што мислите, колку чинат?

Дали ова се највпечатливите чизми кои некогаш сте ги виделе?! Таман кога помисливме дека модните куќи веќе не можат да не изненадат, тие не убедија...

admin
ФИЛМ И ТВ

ВИДЕО: Баравте – добивте! Видеото кое МОРА да се погледне! Заев vs Груевски во РАП-БИТКА

Најгледаното ток-шоу во земјава „Еден на Еден“ ја објави новата рап битка помеѓу Заев и Груевски. Погледенте во продолжение. Рап-битка 3 Баравте – добивте! Видеото...

admin
ВИЦОТЕКА

Битолски прекари

Распусто – оти е роден на 10 јуни Лагата! – оти има куси нозе Резило – пошол да си купва патики по влечки и по чорапи Свиокот –...

dimitar
СЕМЕЈСТВО

Разочарани дечковци: Кој е најлошиот празничен подарок што го добив од девојката?

Празниците се ближат, а со нив и (не)задожителното купување подароци за саканите. Еве дел од анкетираните што изјавија: „Од првата девојка добив плишан глушец! Образложението...

admin
ФИЛМ И ТВ

ВИДЕО: Реклама за пиво каква што досега не сте виделе

Рекламите знаат да бидат навистина досадни, посебно кога гледаме некој интересен филм или некоја емисија токму во најинтересниот момент почнуваат рекламите. Оваа реклама на Карлзберк...

nikola
ВИЦОТЕКА

Математика

Наставничката по математика го прашува Трпе: – Ако татко ти месечно ти дава по 1000 денари, колку денари ќе имаш за 4 месеци? – Ниту...

nikola


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image