РЕЦЕПТИ

ФОТОГАЛЕРИЈА: Како да направите новогодишни украси и елкички од макарони

Со малку криеативност и неколку пакетчиња различни макарони може да дизајнирате сами уникатни новогодишни украси. Украсите направени од макарони се толку оригинални што нема никого...

admin
МОДА И УБАВИНА

ФОТО: Кејт Мидлтон во Zara капут од 6.000 денари, кој инстантно се распродаде

Покрај многуте причини зошто жените ја обожаваат Кејт Мидлтон, една од главните дефинитивно е приземноста и едноставноста кога се работи за нејзините модни избори. Војвотката...

admin
ЗАНИМЛИВОСТИ

Еве како изгледа сопругата на Дино Мерлин и поради што пејачот се обидел да ја сокрие сите овие години

Неговите песни ги обожаваат многумина, а неговата љубовна приказна како да е излезена од неговите многубројни хитови. Дино Мерлин својата сопруга ја запознал кога имал...

admin
ПАТУВАЊА

Се забранува гирото во Грција

Грците со неверување ја дочекаа веста дека Европската унија поради безбедност ќе забрани кебап и гиро, а со хаштаг #Free_Giros љубителите на оваа храна се...

admin


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image