KOKTEL.mk

Такси пациент

Двајца психијатри прават муабет. Едниот му вели на другиот: – Колега, имам еден интересен пациент. Секој ден во 15:00 ч. иди кај мене на работа...

nikola
ФИЛМ И ТВ

Најдобрите филмови во 2017

Погледнетеја листата на најдобрите филмови во 2017. After the Storm Јапонскиот режисер Хироказу Корееда сними нов филм, кој во едниот дел е семејна драма, а...

dimitar
ЗДРАВЈЕ

Напивка која се прави за 5 минути, се пие 5 дена и топи 5 килограми

Вишокот килограми се опишува како прекумерно складирање масти во организмот. Мастите го загрозуваат вашето севкупно здравје, и значително влијаат на работата на органите како што...

admin
ТЕХНОЛОГИЈА

Целосно во прекин мрежата на ВИП – не работи ниту системот за плаќање сметки

Корисниците на операторот VIP се соочуваат со проблеми при користењето на мобилните телефонски линии. Обидите за воспоставување на врска се прекинуваат веднаш по избраниот број...

admin
ЗДРАВЈЕ

Која храна ги уништува забите?

Секој сака да има убава и блескава насмевка, но одредени видови храна незабележително влијаат врз бојата на забите. Токму затоа треба да знаеме кои се...

dimitar
ВИЦОТЕКА

Кукла

Си била некоја плавуша и имала ќерка, исто така плавyша. За петтиот роденден на ќерката, плавушата и купила една кукла. И ќерка и почнала да...

nikola


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image