Го сакате филмот „Сам дома“, а овој детаљ е скриен од јавноста долго време


Околу Нова Година почнуваат авантурите на кевин во филмот „Сам Дома“, така и ние одлучивме да допреме до занимиливостите кои се врзани со тој филм.

„Сам дома“ прв пат е емитуван 1990 година, а постигна голем успех низ целиот свет но долго криеше една тајна. Покрај Кевин, во филмот интересен е и ликот на неговиот брат Баз.

Девојката на Баз која се појавува само во еден кадар на фотографија всушност е машко дете.Ти се допаѓа? Сподели го со твоите пријатели!

30
150
30, 150 points

Која е вашата реакција?
Dislike Dislike
0
Dislike
Fail Fail
1
Fail
Like Like
1
Like
Lol Lol
0
Lol
OMG OMG
0
OMG
Scary Scary
1
Scary
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF


Leave a Reply

Your email address will not be published.Го сакате филмот „Сам дома“, а овој детаљ е скриен од јавноста долго време

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image