МОДА И УБАВИНА

ФОТО: Овие чизми само што се појавија, а богатите скопјанки се луди по нив! Што мислите, колку чинат?

Дали ова се највпечатливите чизми кои некогаш сте ги виделе?! Таман кога помисливме дека модните куќи веќе не можат да не изненадат, тие не убедија...

admin
МОДА И УБАВИНА

Интернетот „полуде“ за најбизарниот фустан: „Секоја зима мечтаеме за него, а сега конечно постои“ (ФОТО)

Жените велат дека за вакво парче облека мечтаеле многу долго. Стигна време за уште еден бизарен моден тренд- во прашање е џиновски волнен шал, во...

admin
МОДА И УБАВИНА

Боја која ќе владее во 2018 година

Секоја година, институтот Пантоне ја избира најпопуларната боја за претстојниот календарски период. Во 2018 година, сите, ако им веруваме на експертите, ќе носиме виолетова боја....

admin
МОДА И УБАВИНА

ФОТО: Кејт Мидлтон во Zara капут од 6.000 денари, кој инстантно се распродаде

Покрај многуте причини зошто жените ја обожаваат Кејт Мидлтон, една од главните дефинитивно е приземноста и едноставноста кога се работи за нејзините модни избори. Војвотката...

admin
МОДА И УБАВИНА

ВИДЕО: Што треба да направите за вашите гради да изгледаат поголеми

Дами со ова дефинитивно ќе го привлечете вниманието на посилниот пол. Интересно видео во кое за неколку минути ќе имате прекрасни гради. Едноставно е, направете...

nikola


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image