ЗАНИМЛИВОСТИ

Мислеле дека е недобитен: Жена во ранецот на сопругот пронашла добитен тикет од 500.000 долари

Роса Ибара од Тексас во ранецот на нејзиниот сопруг пронашла добитен тикет од Лотаријата на Вирџинија од 500.000 долари. Сопругот на Ибара бил на службен...

admin
ЗАНИМЛИВОСТИ

Астероид или вселенски брод: Мистериозен интерстеларен патник во себе крие вонземјани? (ВИДЕО)

Тим на научници се обидува да открие дали „Оумуамуа“(што на хавајски значи „курир од далеку што дошол прв“) е впрочем вселенско летало. Првиот интерстеларен патник...

admin
ЗАНИМЛИВОСТИ

Празнично украсување: Едни се мрзливи додека други „пукаат“ од креативност

Со почетокот на месецот сите се еуфорични околу декорациите во пресрет на новогодишните и божиќните празници. Сепак, има и такви кои едноставно се премрзливи за да преземат...

admin
ЗАНИМЛИВОСТИ

ВИДЕО: Ова видео сите го гледаат и се чудат: Нема да верувате што извел овој руски пилот

Еден руски пилот му дал нова смисла на изразот „контрола на лет“. На видео-снимката која ги освои руските социјални мрежи се гледа Су-30СМ како среде...

admin


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image