ХУМОР

ВИДЕО: Инстант карма

Има некој баланс во универзумот што кога ќе направиш некоја лоша работа према некој, знае одма да ти се врати по глава, буквално. Некои ја...

nikola
ХУМОР

18 Професионалини “Готвачи”

Некои луѓе едноставно не се за во кујна, со секој обид да направат некое јадење, тие прават хаус во кујната. Крајот на таквите приказни секогаш...

dimitar


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image