СПОРТ

ВИДЕО: Сите спортови во едне натпревар

Правилата се едноставни. Натпреварот се игра на голф терен, а натпреварувачите користат елементи од сите спортови, но само по еднаш. Инттересно видео направено од познатите...

nikola


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image