ШОУ БИЗНИС

Фановите во шок: Рада Манојловиќ објави фотографија- што и се случило со лицето?

Пејачката Радмила Манојловиќ ги шокираше своите обожаватели со фотографија која ј постави на Инстаграм. Имено, фолк ѕвездата е позната по тоа што е опуштена, па...

admin
ШОУ БИЗНИС

Сите се прашуваат дали е трудна: Луна повраќала, лекарите интервенирале и ја извадиле од Задруга!

Луна Џогани вчера пропуштила неколку состаноци кои биле организирани за сите учесници во Задруга поради лошата здравствена состојба на која се пожалила. Таа била толку...

dimitar
ШОУ БИЗНИС

Ќе се шокирате: Вака изгледа познатата пејачка Јелена на почетокот од кариерата

  Јелена Розга денеска е една од најубавите и најзгодните пејачки, а нејзиниот некогаш врска нема со денешниот секси изглед. Хрватска пејачка Јелена Розга музичката...

dimitar
ШОУ БИЗНИС

Најнежниот момент – синот на Жељко Јоксимовиќ го зеде микрофонот и еве како се обрати на публиката

Жељко Јоксимовиќ одржа концерт, а освен што публиката ја одушеви со својот настап, на сцената се случи и еден преубав момент. Имено неговиот син Коста...

dimitar
ШОУ БИЗНИС

Доста и е од се: Меланија шокираше со одгворот – еве каде би одела првата дама на САД за престојните празници

Првата дама на САД Меланија Трампа рече дека ако може да избере каде да поминат одмор, таа ќе го однесе своето семејство на пуст остров....

dimitar
ШОУ БИЗНИС

ФОТО: Се сеќавате ли на Џеврие од „Кога лисјата паѓаат“ – денес изгледа целосно поинаку

Турската серија „Кога лисјата паѓаат“ достигна огромна популарност во нашата земја и земјите во регионот. Ѓулер Октен, која во серијата ја глумеш лошата свекрва Џеврие,...

admin


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image