НАУКА

Маслинките криеле богатство во себе: Од нив ќе се направи првата унисекс контрацептивна пилула

Апчињата за утрото потоа наскоро ќе имаат своја природна замена која се наоѓа во маслинките. Ако изедете рака полна маслинки нема да ја спречите потенцијалната...

admin


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image