ФИЛМ И ТВ

Најдобрите филмови во 2017

Погледнетеја листата на најдобрите филмови во 2017. After the Storm Јапонскиот режисер Хироказу Корееда сними нов филм, кој во едниот дел е семејна драма, а...

dimitar
ФИЛМ И ТВ

Божиќни хорор филмови за оние на кои им е смачено од романтичните комедии

Претпразничната сезона е резервирана за денови и ноќи со божиќни филмови во друштво на најблиските под топло ќебе. Најчесто изборот се сведува на романтични комедии...

admin
ФИЛМ И ТВ

„Холивуд Репортер“ предлага англиски римејк на македонскиот филм „Исцелител“

Уште една фантастична рецензија за македонскиот филм „Исцелител“ на Ѓорче Ставрески пристигнува директно од домот на светската филмска индустрија, Холивуд, и од едно од најзначајните...

dimitar
ФИЛМ И ТВ

ВИДЕО: Баравте – добивте! Видеото кое МОРА да се погледне! Заев vs Груевски во РАП-БИТКА

Најгледаното ток-шоу во земјава „Еден на Еден“ ја објави новата рап битка помеѓу Заев и Груевски. Погледенте во продолжение. Рап-битка 3 Баравте – добивте! Видеото...

admin
ФИЛМ И ТВ

ВИДЕО: Топ 10 филмски грешки

Кога прв пат гледаме некој филм, многу ретко ќе забележиме некоја филмска грешка, и на прв поглед се изгледа супер. Но нема филм во кој...

nikola
ФИЛМ И ТВ

ВИДЕО: Реклама за пиво каква што досега не сте виделе

Рекламите знаат да бидат навистина досадни, посебно кога гледаме некој интересен филм или некоја емисија токму во најинтересниот момент почнуваат рекламите. Оваа реклама на Карлзберк...

nikola


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image