АВТОМОБИЛИ

ФОТО: Киа ги објави првите фотографии од новиот Ray модел

Корејскиот производител на автомобили ги објави првите фотографии пред официјалното промовирање на автомобилот … Фотографии се појавиа на Фејсбук. Иако немаме многу информации за новиот модел...

dimitar
АВТОМОБИЛИ

Jaguar XE SV Project 8: Седан над седаните

Најекстремниот идеен предлог во портфолиото на брендот имаше достигнување од 7 минути и 23 секунди или цели 11 секунди побрзо во споредба со претходното најдобро...

admin
АВТОМОБИЛИ

Успеаја да украдат „мерцедес“ тежок неколку „милиони“ за само 60 секунди

Снимката од двајца арамии како крадат „мерцедес“ привлече огромно внимание на социјалните мрежи. Поради тоа што немаа клучеви, многумина се прашуваа како успеаја да ја...

admin


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image