Божиќна хистерија: Жените си ги „маскираат“ голите гради како ирвасот Рудолф


За разлика од традиционалните модни избори за време на божиќните празници до кои се држат многу парови и семејства, облечени во дебели џемпери со новогодишно-празнични мотиви, прогресивните жени од интернет заедницата отидоа неколку чекори понапред, афирмирајќи нов тренд во изборот на празничен стил и мода.

На Инстаграм почнаа да кружат фотки од жени кои решиле да си ја разголат едната града, маскирана во ирвасот Рудолф, и со тоа да започнат нов тренд кој ја тресе интернет „социјалата“.

Ugly sweater party! #reindeer #reindeerboob #christmas #redhairdontcare #uglychristmassweater #merrychristmas

A post shared by Kels3y m@rie 💋⚓️ (@_.mckee) onТи се допаѓа? Сподели го со твоите пријатели!

29
161
29, 161 points

Која е вашата реакција?
Dislike Dislike
0
Dislike
Fail Fail
0
Fail
Like Like
0
Like
Lol Lol
0
Lol
OMG OMG
0
OMG
Scary Scary
0
Scary
Win Win
0
Win
WTF WTF
0
WTF


Leave a Reply

Your email address will not be published.Божиќна хистерија: Жените си ги „маскираат“ голите гради како ирвасот Рудолф

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image