ВИЦОТЕКА

Скок

Си биле двајца ненормални на стокатница и едниот му рекол на другиот: – Е колку сакам да рипнам. – Рипни, јас ќе те фатам. Така...

nikola
ХУМОР

ВИДЕО: Инстант карма

Има некој баланс во универзумот што кога ќе направиш некоја лоша работа према некој, знае одма да ти се врати по глава, буквално. Некои ја...

nikola
ВИЦОТЕКА

Такси пациент

Двајца психијатри прават муабет. Едниот му вели на другиот: – Колега, имам еден интересен пациент. Секој ден во 15:00 ч. иди кај мене на работа...

nikola

Такси пациент

Двајца психијатри прават муабет. Едниот му вели на другиот: – Колега, имам еден интересен пациент. Секој ден во 15:00 ч. иди кај мене на работа...

nikola
ВИЦОТЕКА

Кукла

Си била некоја плавуша и имала ќерка, исто така плавyша. За петтиот роденден на ќерката, плавушата и купила една кукла. И ќерка и почнала да...

nikola
ВИЦОТЕКА

Попска желба

Фаќа поп златна рипка и оваа му вика: – Ако ме пуштиш ќе ти исполнам 2 желби! – Првата желба ми е: да не бидам...

nikola
ЉУБОВ И СЕКС

Тајна напивка за добар секс – еве како да направите „домашна вијагра“

Традицијата на користење на оваа магична напивка настанала во Индија, а ја консумирале младите за нивниот сексуален живот да биде побогат. Тајната на напивката е...

nikola


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image