KOKTEL.mk

ЉУБОВ И СЕКС

Не сте единствени. Постојат 7 одлични причини зошто сите жени глумат оргазам

Постојат неколку добри причини зошто жените глумат оргазам, ги издвојуваме најчестите: 1. Затоа што во сексот без обврски девојките речиси никогаш не свршуваат Истражувањата покажаа...

dimitar
ВИЦОТЕКА

Скок

Си биле двајца ненормални на стокатница и едниот му рекол на другиот: – Е колку сакам да рипнам. – Рипни, јас ќе те фатам. Така...

nikola
ХУМОР

ВИДЕО: Инстант карма

Има некој баланс во универзумот што кога ќе направиш некоја лоша работа према некој, знае одма да ти се врати по глава, буквално. Некои ја...

nikola
ВИЦОТЕКА

Такси пациент

Двајца психијатри прават муабет. Едниот му вели на другиот: – Колега, имам еден интересен пациент. Секој ден во 15:00 ч. иди кај мене на работа...

nikola


log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Video
Audio
Image